Jesteśmy zespołem specjalistów świadczącym usługi konsultingu w zakresie kompleksowych rozwiązań związanych z ochroną przed hałasem w środowisku oraz kształtowaniu klimatu akustycznego w budynkach.


  • Model biznesowy naszej firmy pozwala dostarczać klientom kompleksową usługę w oparciu o dogłębną analizę specyfiki i potrzeb klienta.

  • Doświadczenie, dostęp do specjalistycznego oprogramowania oraz rozbudowany park maszynowy pozwala na dopasowanie ofert pod konkretne zadanie.

 
 

ankomakustik - kim jestemy

 

JAK PRACUJEMY

Przywiązując ogromną wagę do tego, aby zadowolenie klientów rosło, a produkty i usługi oferowane przez naszą pracownię, cechowały się najwyższą jakością, opracowaliśmy szereg zasad i mechanizmów, które wykorzystujemy w naszej pracy. Dbamy o to, aby stale poszerzać swoje umiejętności i na bieżąco aktualizować swoją wiedzę.

W swojej pracy wykorzystujemy sprawdzone i rzetelne metody obliczeniowe lub pomiarowe, dzięki czemu posługując się sprzętem i oprogramowaniem najwyższej klasy, oferujemy solidne produkty i rozwiązania. 

AnkomAkustik - Pracownia Akustyki w szerokim spektrum działań popiera filozofię Corporate Social Responsibility (Społecznej Odpowiedzialności Biznesu). 

Staramy się wspierać wszelkie działania charytatywne, inicjatywy społeczne, a także dbać o środowisko naturalne, na każdy możliwy sposób.

MARCIN PRZYBYŁ

Akustyk / Prezes zarządu


 
 

STRATEGIA

AnkomAkustik przyjęło zdecentralizowany model działalności, w oparciu o zasadę bezpośredniego kontaktu z klientami. 


Każdy nasz kontrahent powinien mieć poczucie, że doradcy AnkomAkustik bardzo dobrze rozumieją jego organizację. Tylko przy takim założeniu możemy się naprawdę zaangażować we współpracę jako partner biznesowy, tworząc rozwiązania dopasowane idealnie do wymagań klienta.

JAKOŚĆ, EFEKTYWNOŚĆ I RENTOWNOŚĆ DLA KLIENTÓW

Wykorzystując w możliwie najbardziej efektywny sposób czas i zasoby, zapewniamy klientom zarówno rentowność, jak i wysoką jakość. 


Ponieważ pragniemy zagwarantować Państwu realizację oczekiwań, prowadzimy regularne badania satysfakcji naszych kontrahentów oraz wprowadzamy dalsze ulepszenia wszędzie tam, gdzie są potrzebne.

 

 

NA SKRÓTY: